Vyhľadať
Close this search box.

Zabezpečujeme stálu technickú podporu a poradenstvo

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja, servisu a špeciálnych úpravách čistiacej techniky ako aj technickom poradenstve. Disponujeme stabilným tímom pravidelne školených servisných technikov, ktorí sú pripravení poskytnúť vám záručný a pozáručný servis tej najvyššej kvality.
Našim cieľom je poskytnúť vám rýchle, kvalitné a vysoko efektívne servisné služby. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá.

Servisné vozidlá

Naše plne vybavené servisné vozidlá (mobilné dielne), sú zárukou rýchleho a odborne poskytnutého servisného zásahu priamo v priestoroch vašej spoločnosti. Vozidlá sú vybavené kompletným náradím pre servisného technika, vrátane najpoužívanejších náhradných dielov a spotrebného materiálu.

V prípade potreby (vážnejšie poruchy) zabezpečia prepravu vášho poškodeného stroja do nášho centrálneho servisného strediska v Trenčíne, resp. jeho spätnú prepravu k vám.

flotila fispo clean

Dodávka náhradných dielov

Pri servisných opravách používame len originálne náhradné diely, ktorých kvalita je garantovaná jednotlivými výrobcami. Používanie originálnych náhradných dielov, zaručuje spoľahlivú a bezpečnú prevádzku vašich strojov po dlhú dobu.

Disponujeme veľkými zásobami bežne používaných originálnych náhradných dielov priamo na našom centrálnom sklade v sídle našej spoločnosti (viac ako 5300 položiek skladom).

Sklad je vybavený najmodernejším a precízne prepracovaným skladovacím systémom, ktorý nám umožňuje dodávku náhradných dielov do 24-48 hodín od objednania (počas pracovných dní), prostredníctvom našich výjazdových vozidiel, prípadne kuriérskej spoločnosti.

V prípade špecifických náhradných dielov, ktoré nie sú okamžite na sklade, využívame dodávateľov s najkratšou možnou dobou dodania.

sklad fispo clean

logo fispo clean
logo fispo clean