Vyhľadať
Close this search box.

O značkách

Chceme vyhovieť požiadavkám aj tých najnáročnejších klientov, preto náš sortiment neustále rozširujeme o nové produkty a osvedčených dodávateľov.
IPC logo

IPC Soteco - Profesionálne vysávače a tepovače

Spoločnosť IPC Soteco je súčasťou skupiny IPC. Bola založená v roku 1975 a v súčasnosti patrí k 3 najväčším a najvýznamnejším svetovým výrobcom tepovačov a  priemyselných vysávačov na suché a mokré vysávanie.

Má celosvetovú pôsobnosť vďaka širokej sieti distribútorov vo viac ako 120 krajinách sveta. Viac ako 80% svojej produkcie exportuje. Disponuje výrobnou prevádzkou na ploche viac ako 32.000 m². Vlastný výskum a vývoj, špičkové montážne linky a vlastná výroba komponentov (viac ako 70% komponentov pochádza z vlastnej produkcie) robia z tejto spoločnosti jednu z najkonkurencieschopnejších a najefektívnejších spoločností v obore.

ipc gansow

IPC Gansow - Podlahové umývacie a zametacie stroje

Spoločnosť IPC Gansow je súčasťou skupiny IPC a zameriava sa na výrobu strojov, určených na čistenie a údržbu podláh.

Výrobné závody spoločnosti IPC Gansow sa nachádzajú v Taliansku a Nemecku. Široké portfólio produktov tejto spoločnosti, tvoria najmä čistiace stroje na podlahy a zametacie stroje. Neustále investovanie do vývoja nových produktov, zavádzanie nových inovatívnych technológií, absolútna orientácia na kvalitu a úžitkové vlastnosti svojich výrobkov aj so zameraním na ekológiu a špičkový zákaznícky servis, robí zo spoločnosi IPC Gansow lídra v udávaní najnovších trendov a určovaní smeru vo výrobe podlahových čistiacich strojov a zametačov.

ipc prototecnica

IPC Portotecnica - Vysokotlakové čistiace stroje a parné stroje

Spoločnosť IPC Portotecnica je súčasťou skupiny IPC. Bola založená v roku 1977 so zámerom vyrábať kvalitné a profesionálne vysokotlakové čistiace zariadenia a parné čističe. IPC Portotecnica sa aplikáciou základných prvkov podnikovej kultúry spoločnosti IPC, ktoré tvoria vlastný výskum, neustále inovácie, vysoká kvalita výrobkov a špičkový zákaznícky servis stala jedným z najvýznamnejších výrobcov vysokotlakovej techniky v celosvetovom meradle.

delfin logo

Delfin - Profesionálne HEAVY DUTY vysávače a centrálne vysávače

Spoločnosť Delfin je jedným z popredných a súčasne najviac expandujúcich výrobcov priemyselných vysávačov.

Od roku 1991 sa zameriava na výrobu širokej škály produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám každej oblasti priemyslu. Poslaním spoločnosti Delfin je poskytovať svojim klientom len tie najlepšie priemyselné vysávače, ktoré prekračujú aj tie najprísnejšie štandardy kvality v priemysle.

Inovatívny prístup a veľká vášeň pracovníkov spoločnosti Delfin pre priemyselné vysávače viedli k vývoju množstva špecifických riešení strojov, ktoré nemajú na trhu obdobu. Produkty tejto spoločnosti vynikajú veľmi solídnou odolnosťou, vysokou spoľahlivosťou a nízkymi nárokmi na údržbu.

fiorentini logo

Ing.O.Fiorentini - Podlahové umývacie a zametacie stroje, jednokotúčové stroje

Spoločnosť Ing Fiorentini SpA bola založená v roku 1978. V súčasnosti patrí k popredným európskym výrobcom čistiacej techniky.

Špecializuje sa na výrobu veľmi širokého sortimentu výrobkov – podlahových umývacích automatov, zametacích strojov a vozidiel, čističov a sušičov kobercov, elektronických vozidiel, ako aj širokej rady profesionálnych vysávačov. Spoločnosť vyrába výrobky najvyššej kvality, stroje sú veľmi kompaktné a robustne postavené.

enke logo

ENKE - Centrálne vysávače pre domácnosti a hotely

Spoločnosť ENKE air technolodies je výrobnou divíziou spoločnosti IPC Soteco, špecializujúcou sa na výrobu centrálnych vysávačov pre domácnosti a priemysel.

Vďaka vysoko kvalitnému výrobnému know-how (neustálemu vývoju, inováciám, dlhoročným skúsenostiam a prelomovým technológiam pre systémy odsávania prachu a nečistôt), je spoločnosť ENKE air technologies schopná prezentovať radu profesionálnych sacích jednotiek navrhnutých a vyrobených tak, aby poskytovali cielenú odpoveď pre všetky druhy domácich a priemyselných aplikácií.

Či už na domáce alebo priemyselné použitie, Enke Air Technologies ponúka ideálne riešenia pre všetky čistiace požiadavky, od čistenia veľkých plôch až po menšie výrobné prevádzky a taktiež pre podporu denných montážnych operácií. Certifikácia výrobného procesu a samotných výrobkov, zaručuje vysoký štandard bezpečnosti a prevádzky, pre akýkoľvek typ používateľa.

eastmop logo

EASTMOP - Upratovacie vozíky a príslušenstvo

Táto veľmi progresívna česká spoločnosť bola založená v roku 1992.  Špecializuje sa na výrobu kvalitných profesionálnych upratovacích vozíkov určených na upratovanie menších a stredne veľkých plôch, vozíkov na triedenie a zber odpadu a vozíkov pre všeobecné uplatnenie ako napr. hotely a zdravotnícke zariadenia.

Hlavným cieľom spoločnosti nie je súperenie s veľkými výrobcami s dlhoročnou tradíciou ale dokázať sa čo najpružnejšie prispôsobiť prianiam svojich zákazníkov. Výrobky sú jednoduché ale súčasne veľmi variabilné, umožňujúce vyskladať aj rôzne atypické zostavy aj pre veľmi náročných klientov. Vďaka totálnej orientácií na kvalitu svojich produktov, širokému sortimentu a pružnému vybavovaniu objednávok je viac ako 95% výrobkov určených na export.

logo fispo clean
logo fispo clean