RAUPIN

RAUPIN je neutrálny čistič na báze nepenivých tenzidov, v odpadových vodách biologicky ľahko rozložiteľný. Rozpustný vo vode. Neobsahuje fosfáty.

Katalógové číslo: RAUPIN Kategória: Tags ,

Popis produktu

RAUPIN je neutrálny čistič na báze nepenivých tenzidov, v odpadových vodách biologicky ľahko rozložiteľný. Čistiaci prostriedok rozpustný vo vode. Neobsahuje fosfáty. Na čistenie silne znečistených plôch. Odstraňuje nečistoty ako zvyšky lepidiel, voskov a mastnoty, prípadne šmúh po pracovnej obuvi, alebo po rôznych vozíkoch a vozidlách. Dobre odstraňuje aj zvyšky lepidla po lepiacich páskach. Je nepenivý a dobre sa oplachuje. Čistiaci prostriedok vhodný aj na hliníkové povrchy. Uvedená cena je za 10 l.

Dávkovanie:

RAUPIN sa riedi v pomere 1:20 až 1:1, prípadne neriedený. Naneste na znečistené miesto, nechajte pôsobiť 5-10 minút, potom dôkladne omyte.

Použitie:

Doporučujeme na zaťažené časti výrobných priestorov a časti výrobných technológií, najmä v strojárenskom a automobilovom priemysle, a všade tam, kde je potrebné odstraňovať nečistoty vyššie uvedeného charakteru.

Technické parametre

Katalóg náhradých dielov

Inovácie produktu

SSCTM - Soft surface cleaning

Výborné čistiace výsledky na tvrdých a mäkkých podlahách

Mimoriadne produktívny a tichý v porovnaní s bežnými výrobkami.

Predlžuje čas potrebný na pravidelné čistenie kobercov.

Vyžiadať cenovú ponuku

RAUPIN

logo fispo clean
logo fispo clean